Skip to content
Google Review score Icoon van een vinkje

Winkel van meer dan 1.000m2

Icoon van een vinkje

Winkel met 2.000+ verschillende vloeren

Icoon van een vinkje

Laagste prijsgarantie

Popup Locatie Icoon

De Smidse 5

Popup Telefoon Icoon

Bel ons

Popup Telefoon Icoon

Mail ons

WEEKACTIE

Classic v2 laminaat

Merk

Egger

€7,95per m2

Bekijk in onze winkel!

Combineren is voordeel! Prijs bij afname van plinten

Laagste prijsgarantie

Winkel van meer dan 1.000m2

Combineren is voordeel! Prijs bij afname van ondervloer en plinten
Laagste prijsgarantie
Winkel van meer dan 1.000m2

Beschrijving

Sterk Egger laminaat met een natuurlijke eikenlook voor een bijzonder lage prijs!

Egger Classic V2 is een slijtvaste laminaatvloer met een tweezijdige V-groef, extra matte afwerking en voelbare houtstructuur. Dankzij gebruiksklasse 23/32 is deze 7 mm dikke vloer geschikt voor intensief huishoudelijk gebruik en normaal commercieel gebruik.

Waarom kiezen voor Egger Classic V2?

  • Vanaf €7,95 per m²
  • Geschikt voor zwaar huishoudelijk gebruik (klasse 23)
  • Geschikt voor normaal commercieel gebruik (klasse 32)
  • Tweezijdige V-groef voor een rustig, langgerekt plankbeeld
  • 7 mm dik met extra matte afwerking
  • Natuurlijke, voelbare eikenhoutstructuur
  • Geschikt voor vloerverwarming
  • Gepatenteerde Egger CLIC it!-klikverbinding
  • Antistatisch en onderhoudsvriendelijk
  • Maar liefst 15 jaar fabrieksgarantie

Productinformatie

Aanvullende informatie

Afmetingen

circa 130cm x 19cm x 7mm (lxbxh)

Dikte

7mm

Kleur

Bruin, Naturel

Merk

Egger

Stijl

Hout

Bezoek de POPUP Vloerenmarkt

Bezoek de POPUP Vloerenmarkt

De Smidse 5 1969 NA Heemskerk

BEZOEK JOUW POPUP VLOERENMARKT

De winkel van POPUP Vloerenmarkt is ruim 1.000m2 groot en wij hebben meer dan 2.000 vloeren op voorraad.

POPUP Vloerenmarkt
De Smidse 5
1969 NA Heemskerk

Routebeschrijving

Egger Classic V2 laminaat – sterk eiken laminaat vanaf €7,95 per m²

Op zoek naar een betaalbare laminaatvloer die tegen een stootje kan? Egger Classic V2 laminaat combineert de natuurlijke uitstraling van eikenhout met uitstekende technische eigenschappen en een bijzonder aantrekkelijke prijs.

Deze 7 mm dikke laminaatvloer van de Duitse fabrikant Egger heeft een extra matte afwerking, een voelbare houtstructuur en een stijlvolle tweezijdige V-groef.

Dankzij gebruiksklasse 23/32 is de vloer geschikt voor zwaar huishoudelijk gebruik en normaal commercieel gebruik. Daarmee is Egger Classic V2 een aantrekkelijke keuze voor woonkamers, slaapkamers, werkkamers en andere ruimtes waar dagelijks intensief wordt gelopen.

Bij POPUP Vloerenmarkt koop je Egger Classic V2 al vanaf €7,95 per m², volgens de geldende combinatievoorwaarden.

Tweezijdige V-groef voor een rustige plankuitstraling

Wat Egger Classic V2 bijzonder maakt, is de tweezijdige V-groef.

Bij deze uitvoering hebben de laminaatplanken langs de twee lange zijden een subtiele afgeschuinde rand. De korte zijden zijn niet voorzien van een V-groef.

Hierdoor worden vooral de lengtelijnen van de planken benadrukt en ontstaat een rustig, doorlopend vloerbeeld.

Deze afwerking is ideaal wanneer je houdt van de uitstraling van lange eikenhouten planken, zonder dat iedere plank volledig wordt omlijnd.

De voelbare houtstructuur en extra matte afwerking versterken het natuurlijke karakter van deze vloer.

Geschikt voor intensief huishoudelijk gebruik – klasse 23/32

Egger Classic V2 is niet zomaar een voordelige laminaatvloer.

Met gebruiksklasse 23 is de vloer geschikt voor zwaar huishoudelijk gebruik. Dat betekent dat je deze vloer kunt toepassen in intensief gebruikte woonruimtes, waaronder de woonkamer, hal en slaapkamer.

Daarnaast beschikt de vloer over commerciële gebruiksklasse 32, waarmee hij geschikt is voor normaal commercieel gebruik, zoals in bepaalde kantoor- en winkelruimtes.

Dat maakt Egger Classic V2 een interessante keuze voor iedereen die een sterke laminaatvloer zoekt zonder daar veel geld aan uit te geven.

De vloer wordt bovendien geleverd met 15 jaar fabrieksgarantie, volgens de toepasselijke garantievoorwaarden.

Egger Classic V2 geschikt voor vloerverwarming

Heb je vloerverwarming in huis? Ook dan is Egger Classic V2 een aantrekkelijke mogelijkheid.

Deze laminaatvloer is geschikt voor vloerverwarming en heeft een warmtedoorlaatweerstand van slechts 0,07 m²K/W.

Daardoor vormt het laminaat een relatief geringe extra warmteweerstand boven de verwarmde ondergrond.

Voor een goede werking is het belangrijk om een geschikte ondervloer te gebruiken en rekening te houden met de totale warmteweerstand van de complete vloeropbouw.

Onze medewerkers adviseren je graag over de juiste combinatie van laminaat en ondervloer.

Een natuurlijke eikenlook met extra matte afwerking

Met Egger Classic V2 kies je voor de warme uitstraling van een houten vloer, gecombineerd met de praktische voordelen van laminaat.

De voelbare houtstructuur geeft het vloeroppervlak een natuurlijk karakter. Door de extra matte afwerking oogt het laminaat rustig en minder glanzend.

De collectie is verkrijgbaar in verschillende eikendecors, waaronder bruin, naturel en wit.

Daarmee past de vloer bij uiteenlopende woonstijlen, van modern en Scandinavisch tot landelijk en klassiek.

Eenvoudig zelf te leggen met Egger CLIC it!

Egger Classic V2 is voorzien van het gepatenteerde CLIC it!-kliksysteem van Egger.

Hiermee kunnen de laminaatplanken zonder verlijming aan elkaar worden verbonden.

Dankzij de nauwkeurige verbinding is de vloer geschikt voor doe-het-zelvers die zelf hun laminaat willen leggen.

Voor het beste resultaat is een geschikte, vlakke en droge ondergrond belangrijk. Gebruik daarnaast een passende ondervloer en houd rekening met de voorgeschreven uitzettingsruimte.

Werk de vloer na het leggen af met bijpassende plinten.

Onderhoudsvriendelijk en antistatisch laminaat

Egger Classic V2 is ontworpen voor praktisch dagelijks gebruik.

De slijtvaste toplaag is vuilafstotend, waardoor de vloer gemakkelijk schoon te houden is.

Voor het dagelijkse onderhoud volstaat doorgaans stofzuigen of een zachte vloerwisser. Indien nodig kun je de vloer licht vochtig reinigen met een geschikt laminaatreinigingsmiddel.

Dankzij de antistatische eigenschappen is de vloer bovendien prettig in het dagelijks gebruik.

Technische specificaties Egger Classic V2

Eigenschap Specificatie
Merk Egger
Collectie Classic V2
Type vloer Kliklaminaat
Dikte 7 mm
Afmetingen 1292 × 193 mm
Pakinhoud 2,49 m²
Planken per pak 10
V-groef Tweezijdig
Uitstraling Eikenhout
Afwerking Extra mat
Structuur Voelbare houtstructuur
Gebruiksklasse 23/32
Geschikt voor vloerverwarming Ja
Warmteweerstand laminaat 0,07 m²K/W
Klikverbinding Egger CLIC it!
Antistatisch Ja
Onderhoudsvriendelijk Ja
Fabrieksgarantie 15 jaar
Prijs Vanaf €7,95 per m²

Egger Classic V2 of Classic V4: welke kies je?

Twijfel je tussen twee laminaatvloeren uit onze Egger Classic collectie?

Zowel Classic V2 als Classic V4 is 7 mm dik, heeft gebruiksklasse 23/32 en is geschikt voor vloerverwarming.

Het belangrijkste verschil zit in de afwerking van de planken.

Classic V2 heeft een tweezijdige V-groef langs de lange zijden. Hierdoor ontstaat een rustige vloer met lange, doorlopende lijnen.

Egger Classic V4 heeft een vierzijdige V-groef, waardoor iedere plank afzonderlijk zichtbaar wordt.

Beide vloeren zijn bij POPUP Vloerenmarkt verkrijgbaar vanaf €7,95 per m².

Zo kies je voor de uitstraling die het beste bij jouw interieur past, zonder verschil in vanafprijs.

Waarom Egger Classic V2 kopen bij POPUP Vloerenmarkt?

Bij POPUP Vloerenmarkt vind je meer dan 2.000 verschillende laminaat-, PVC- en parketvloeren.

Wij combineren een bijzonder groot assortiment met structureel lage prijzen en persoonlijk advies.

Of je nu een voordelige vloer voor een slaapkamer zoekt of sterk laminaat voor intensief gebruik in de woonkamer, bij ons vind je volop mogelijkheden.

Bekijk ook onze uitgebreide collectie Egger laminaat en ontdek welke vloer het beste bij jouw wensen past.

Egger Classic V2 bekijken in Heemskerk

Wil je de tweezijdige V-groef en natuurlijke eikenhoutstructuur zelf bekijken?

Bezoek dan POPUP Vloerenmarkt in Heemskerk.

In onze winkel van ruim 1.000 m² kun je verschillende laminaatvloeren, kleuren en kwaliteiten met elkaar vergelijken.

POPUP Vloerenmarkt
De Smidse 5
1969 NA Heemskerk

POPUP Vloerenmarkt – De laagste prijs. Beloofd.


Veelgestelde vragen over Egger Classic V2

Wat kost Egger Classic V2 laminaat?

Egger Classic V2 is bij POPUP Vloerenmarkt verkrijgbaar vanaf €7,95 per m², volgens de geldende combinatievoorwaarden.

Wat betekent V2 bij laminaat?

V2 betekent dat de laminaatplanken aan twee zijden een V-groef hebben. Bij Egger Classic V2 bevinden deze groeven zich langs de lange zijden.

Is Egger Classic V2 geschikt voor een woonkamer?

Ja. Dankzij gebruiksklasse 23 is deze laminaatvloer geschikt voor zwaar huishoudelijk gebruik, waaronder intensief gebruikte woonkamers.

Is Classic V2 geschikt voor vloerverwarming?

Ja, de vloer is geschikt voor vloerverwarming en heeft een warmteweerstand van 0,07 m²K/W. De totale vloeropbouw moet wel geschikt zijn.

Hoe dik is Egger Classic V2?

Egger Classic V2 is 7 mm dik en heeft plankafmetingen van 1292 × 193 mm.

Kan ik Egger Classic V2 zelf leggen?

Ja, de vloer heeft het Egger CLIC it!-kliksysteem. Met een geschikte ondergrond en de juiste voorbereiding kun je de vloer zelf leggen.

Hoeveel garantie heeft Egger Classic V2?

Egger Classic V2 wordt geleverd met 15 jaar fabrieksgarantie, volgens de toepasselijke garantievoorwaarden.

Een moment...